Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocitac mrzne a resetuje sa

Mam nasledovny problem s pocitacom ktory neviem odstranit. Pri spusteni hry sa po par minutach zasekne obraz a po par sekundach toho zamrznutia sa pocitac zresetuje. Nasledne po zresetovani nabehne do windowsu a vyhodi hlasku o odoslani kritickej chyby do MS. Skusal som menit ovladace grafickej karty a nepomohlo to. Menil som aj zdroj za novy a silnejsi - bezvysledne. Skusal som test RAM, test HDD, zatazove testy CPU (neseklo to) ale nic nepomohlo. Je tam nova instalacia WinXP so SP2. Konfiguracia PC je: doska ASUS s chipsetom intel 915 s Intel P4 2,8Ghz, 1GB RAM, 120GB DISK SATA, VGA nVidia 6600GT, WinXP SP2, DirectX 9C, ovladace dodane vyrobcom.

Jak píše karel, napřed zkontroluj teploty nejen CPU, ale hlavně grafiky!
Nepomůžou ti testy CPU, ale mnohem spíše 3DMark ve smyčce, udělal sis nějaký?
Odesílání kritických chyb na Microsoft určitě zakaž, to už si dokážu představit,
že máš ještě povolenu bublinkovou nápovědu. Co nové drivery k desce, nepomohly?