Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno [MYSQL] Vloženie súboru *.rar do BLOB

Dobry den.

Zaujimalo by ma, ci je mozne do MYSQL do pola typu BLOB, vlozit subory ako *.rar, *.exe, *.avi, *.mp3.

Moj skript bez problemov do BLOB-u uklada ale len dokumenty a obrazky.

Takze vie niekto o tom ci sa tam daju vlozit aj ine veci ako dokumenty a obrazky? Ak hej , tak ako ?

vopred dakujem.

Vie mi niekto poradit preco mozem uploadovat len subory do 16 MB ?

V nastaveniach mysql som zvysil max allowed packet na 256 MB. Skusal som aj ine premenne zvysovat.

Ale vie niekto o premennej ktoru treba navysit, aby som mohol uploadovat do DB subory vacsie ako 16 MB ?

vdaka

You also get a lost connection if you are sending a packet 16MB or larger if your client is older than 4.0.8 and your server is 4.0.8 and above, or the other way around.

Aká je verzia MySQL servera a klienta - sú rovnaké alebo sa upgradoval server a na klienta sa zabudlo?

Takze klienta som upgradoval tiez na verziu 5.0.33 a uz to konecne ide. Uz mam len problem ze mi to hodi takuto peknu chybu ked uploadujem vacsi subor:

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 215771665 bytes)

Ja som skusal zdvihnut niektore premenne ... ale nevie nahodou niekto ktora presne moze sposobovat tuto chybu?