Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP - smazané registry

Ahoj,prosím synátorovi se podařilo smáznout prográmkem RegCleaner veškeré registry a teď mi funguje akorát net a nic jiného,nedostanu se ani na pevné disky abych s tim mohl alespoň něco málo udělat a nepustí mě to ani do ovládacích panelů. Prosím o radu díky Luban

Změna předmětu, původně: Win XP
Změna kategorie, původně: Software (host)

Ak chceš nabootovať systém z CD, musíš pri hláške"boot from cd" stlačiť akúkoľvek klávesu/to si asi prehliadol-je to tam napísané/.Potom daj opravnú inštaláciu WIN.Sprav si zálohu dát,nabootuj znova z cd a sprav novú inštaláciu s formátom disku.Ahoj.