Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WLAN-výpadky v připojení

Mám NB Toshiba Tecra A9 s Win Vista připojený k Wifi Routeru Air Live. Spojení (pokud se vůbec připojím) neustále vypadává (i těsně vedle routeru). Diagnostika sítě ohlásá špatné připojovací heslo-v protokolu pak že bylo zadáno špatné přístupové heslo při jednosměrné komunikaci nebo vypršela doba. Přitom v noci spojení ani jednou nevypadne a další notebook nemá problém ani během dne.Už si nevím rady, čím by to mohlo být-že by rušení dalšími dvěma sítěmi, které v okolí vidím? Poradí někdo?

MS si to podla mna vysvetluje po svojom. Ide o to, ze Vista uspi kartu z dovodu uspory energie a caka, ze ju apecko zobudi? Nepocul som doposial o takejto ficurke a uz vobec neviem, zeby to bolo sucast protokolo 802.11. Nehovoriac o tom, ze 802.11 je skor standard, ktory zdrzuje jednoltive protokoly.
Bol by som rad keby MS (kludn mozes aj ty) ukazal kde sa popisuje tato "funkcia".

Zas nejsem takový odorník, ale byla to SKUTEČNĚ příčina toho, proč mi nejelo připojení (zkusil jsem i na dalším notebooku nastavit úsprný režim bezdrátové karty a ouha-spojení spadlo).Takže - nevím jak to doopravdy pracuje, ale v případě nastavení bezdrátového adaptéru na režim nízké spotřeby u baterií router Ovislink WT-2000 R při provozu notebooku z baterie prostě odmítá.Spojení se vůbec nepodaří. Snad to někomu dělá taky tak - problém je, že do tohoto nastavení asi nikdo nechodí.

Staci ak budes premyslat logicky, nemusis byt odbornik. Z dovodu uspory energie uspi system kartu, aby nezrala zbytocne baterku. Karta tym padom strati spojenie. Po vydani prikazu (napr odoslanie htrrp requestu z tvojej strany) by mal system kartu prebudit ta by sa mala okamzite asociovat opat na ap a spojenie by malo byt nadviazane. To, ze sa spojenie nepodari vidim ako problem ovladacov resp problem dakde vo Viste. AP s tym podla mna nema nic spolocne.