Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zazálohování pevného disku

Dobrý den. Potřeboval bych poradit nějaký pokud možno free produkt na zazálohování pevného disku. Prostě, abych v případě např. selhání mohl z CD/DVD nainstalovat vše, co jsem předtím na disku měl. Něco jako je třeba Ghost. Díky moc.

Ještě jsem nepřišel na to, proč se tak málo používá klasické Zálohování,
které je součástí Windows a které u mně bezvadně funguje, třeba jsem zase výjimka. ::)
Start - Programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Zálohování.
Doporučuji pak kliknout v programu na Nástroje - Možnosti a prozkoumat to.
Vše funguje už od systému W98. Samozřejmostí je přírůstkové, denní zálohování
atd. alespoň od WinME, na Zálohování ve W98 už si vzpomínám jen matně.
Pokud chceš zálohovat jen celý HDD, tak postačí dokonce i disketa od výrobců HDD.

[http://img341.imageshack.us/img341/6105/zlohovnbq4. jpg]