Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání systému

Zdravim. Poslední dobou mi začal padat systém (objeví se vždycky bluescreen). Páč to spadlo už když jsem kliknul na nějakou složku, přeinstaloval jsem Windowsy (XP Home SP2). Po přeinstalaci je situace stejná, akorát že to spadne po delší době, třeba když brouzdam po internetu, nebo když si s někym píšu přes ICQ. V PC jsou nevé tyto komponenty (cca pět měsíců staré): zdroj Fortron, základovka MSI a RAMka 512MB. Když jsem tyto díly do PC namontoval, šel bez problémů, ty se objevili po letošních letních prázdninách. Nevim, jestli je to SW nebo HW chyba.
Zde je příklad, co mi to vypíše při bluescreen: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA ***STOP: 0x00000050 (0xc2FF1B1c, 0x00000000, 0x804E7815, 0x00000000).

mám podobný problém ale ještě s tím, že mi píšou chyby programy při instalaci a ještě třeba hry, nebo internet prostě všechno mi píše vážný chyby, tak kdyby jste někdo věděl co s tím byl bych rád ;-)

f: přetaktováno? máš doinstalované ovladače chipsetu?
zkus udělat úplný test disku (disk - vlastnosti - nástroje - kontrola - obě zatržítka)
spusť správce úloh, podívej se na vytížení %CPU - z toho jde usuzovat na problém. podívej se do firewallu na odchozí traffic, zda nejde o podezřelé adresy. pokud nemáš firewall, tak se nediv.

ad xhonza5:
máš nějaké chyby, nepíšeš jaké, nepíšeš zda hned po startu nebo až po nějaké době běhu systému, nepíšeš zda jsi přitom vždy připojený na net, nepíšeš zda jsou povolené automatické aktualizace.
navrhnul bych znovu nainstalovat systém, podle stupně současného zavirování/zaspywarování dokoupit placený av/antispyware na ochranu windows před tebou, zakázat na firewallu přístup internet exploreru na net, a odebrat ti admošské práva.

no když chci nainstalovat windows tak nejde přečíst nějaký soubor, po nějaké době ho přečte a já nainstaluju windows, ve windows instaluji ovladače, tak minimálně 2 nejdou nainstalovat zase nějaká chyba internet je připojen ale nejde protože tam nejsou ještě ovladače, jinak když už konečně nainstaluju všechno tak instaluju třeba mozilu pak jsem na netu a z ničeho nic chyba a mozila se zavře, občas se zobrazí okno jako u víše uvedeného uživatele, navíc když instaluji hru tak nejde nainstalovat správně nějaký soubor nejde přečíst zkoušel jsem to zkopnout na hardisk ale to samé, a nestává se mi to jen u jedné hry...

médium pro instalaci použít takové, které se dá přečíst - instalovat samozřejmě s tvým aktivačním klíčem.
jde o to, aby to instaloval někdo, kdo je schopný vyřešit nečitelnost "nějakých" souborů, kdo nebude mít ve windows "nějaké" chyby, komu se nestane že "ostatní věci" nechodí.

čili pokud nic z toho neumíš pojmenovat, nejde taky nic poradit. tím bych to uzavřel, toto nemá smysl.