Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitálny záznamník

Poraďte mi digitálny záznamník s kvalitným nahrávaním zvuku.
Bude používaný na nahrávanie napr. pri preberaní stavby v exteriéri(cca. 10 ľudí)
alebo na schôdzach vlastníkov domov v interiéri max. 200 ľudí
Rád by som nahrával bez toho, aby to bolo viditeľné:-p

Osobne pouzivam mp3 player je to noname z ciny. Nahravam ruzne schuzky na uradech. Mam ho na krku pod tryckem. Vetsinou rozhovor dvou lidi, zaznam je dobry. Na 200 lidi ti neporadim pisi jen svou zkusenost. Mozna by bylo nejlepsi si takove schuzky,(jednani) nahravat na kameru a viditelne aby to vsichni vedeli. Uz jsem o tom premyslel ze si na urady budu brat kameru.