


Proč se mi stahuje pomalu z torrentu?
Zajímalo by mě,proč stahuju z torrentu 10kb/s.Když se podívám na ostatní co stahují stahují.100kb/s.Nemám žádné limitování rychlosti.Používám BitSpirit 3.2.2
Pls vysvětlete mi to.
Inu, co stahuješ? Četl jsem, že pokud nestahuješ freeware, tak jsou torrenty nelegální (s tím tady nemáš co pohledávat). Ale pokud je to freeware, tak:
Nebrzdí Ti to nějaký firewall?
Kdo okázale moralizuje o nelegálním softwaru na internetu, stahuje nelegální software dodnes...
Je to nějaká free verze nějakého programu.To stahuje taťka já neví co to je.Firewalll nemám(nepočítám ten Windowsovský.
Mas internet cez wifi?
Mas verejnu IP?
Ako mas nastaveny firewall?
Kolko mas seed/peer?
1.Mám wifi.
2.Nevím(212.96.182.2-moje ip)
3.Mám ho povolený(vyjímka je bit spirit)
4.Je jich tam 5
2. Neveřejná.
4. Je to docela málo, zkus na nějakém, kde je více.
Pokud zmíněnou adresu má jeho počítač, pak je to adresa veřejná.
1. v takom pripade sa necuduj, bud rad ze ti to ide tak ako ide, a ze to provider neblokuje celkom. U wifi je toto bezne,
2. pokial teda neverjna, tak ti to dalej znizuje rychlost. Nepripojis sa k niektoerym peerom, ktory by mohli posielat data rychlejsie
3. to je OK potom.
4. tuna je asi hlavny problem - mas malo zdrojov.
Pokud máš neveřejnou IP (jakože asi jo), můžeš stahovat jenom od veřejňáků (lidí s veřejnou IP). Nech si od providera forwardovat nějaký port a ten pak používej, nebo si nech přidělit veřejnou IP. Třeba Azureus obsahuje takovou fičurku, která ti ověří, zda jseš přístupný na zvoleném portu, třeba to má i BitSpirit.
Tipoval bych to na omezení rychlosti od providera. Aspoň u mě je to tak, že provider má na P2P sítě povolenou rychlost 256kbit a všechno ostatní má puštěný na 2Mbit. Docela opruz to obejít, ale dá se to, přes tuneling.