Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Avant Browser - nefunguje našeptávač

Dobrý den, obracím se na Vás s tímto problémem. Mám internetový prohlížeč Avant Browser. Jako domovskou stránku mám Seznam. Dříve, když jsem do políčka na vyhledávaní napsal například písmeno <a> ,tak mi naběhl našeptávač. Ale teď mi tam nic nenabíhá. Zkoušel jsem v nastavení Seznamu jestli je to vše dobře nastavené. Bylo to v pořádku. Problém je i na jiných stránkách např. www.slunecnice.cz , tam to také fungovalo, ale teď už ne. Vir v PC nemám, prováděl jsem kontrolu. Nevíte co s tím? Děkuji za odpovědi.

Změna předmětu, původně: Avant Browser (host)

Když to nefunguje ani v IE, chyba pravděpodobně nebude v Avant Browseru, ale jinde. ještě bych tedy zkusil vyloučit možnost, že to dělá jádro IE a to tak, že bych to zkusil v prohlížeči, který jej nepoužívá. Například Firefox, nebo Opera.
A každopádně by to asi chtělo, projet počítač na breberky alespoň v Ad-Aware.