Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký mobilný internet?

Ahojte, potreboval by som poradiť s mobilným internetom na notebook, že aký si mám dať... potrebova by som niejaky čo môžem byť nonstop pripojený a takmer hocikde (mesta ktoré potrebujem sú pokryté všetky u Orange aj T-Mobile ...no potrebujem to najme pre Košice)...

Sú aj iné možnosti ako ponuky od Orange a T-Mobile? ...rozmýšľal som nad Orange Nonstop (3,5GB dátove obmedzenie, časovo nonstop a max 3,6Mbit)

čo vy na to? ...je niejaká iná, výhodnejšia ponuka u niekoho? (samo za relativne rozumnu cenu)

...hociaká alternatívna možnosť netu vas napadne tak napište, budem len rad ;-)

T-mobile nema okre BA pokryte nic cez HSDCPA. Takze pokial sa rozhodujes pre tento system, tak jedine Orange. Rychly internet ma slusne pokrytie a je naozaj ok...teda pokial funguje. Nudzovo ho vyuzivam ked som na cestach a tie vypadky su na moj vkus ozaj caste.
V podstate si nemas z coho vybrat.

Nie, pokrytim to nie je. Skor o neschopnosti mamutej firmy zvladnut pripojenie v dostatocnej kvalite. Vypadky byvaju napr casto take, ze signal mas ale nedostanes z dhcp servra ip alebo aj dostanes ale net jednoducho nejde.
Pokial by boli schopni odstranit tento zadrhel rozhodol by som sa asi pre RI.