Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí harddisk

Ciao...chci si koupit externí harddisk, konkrétně western digital my book essential 320gb.Tento disk naleznete např zde: http://www.itlevne.cz/zbozi/hardisk-externi-wd-my-b ook-essential-320-gb-3-5-usb2-0-8mb-cac/detail.aspx ?p=z:106674
Rád bych znal váš názor.Pokud mi doporučíte jiný, který je lepší v tété cenové relaci kolem 3000kč budu rád.A má druhá otázka: Můžu na externí disk nainstalovat operační systém a používat ho např jako vnitřní:?:

Můžu na externí disk nainstalovat operační systém a používat ho např jako vnitřní

Krátká odpověď: ano.
Dlouhá odpověď: To záleží na spoustě věcí - jak zkousne bootování BIOS (nemusel by být problém), o jaký OS jde (s Linuxem zkušenosti nemám, s WinXP je to trochu magie).

Pavel