Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlé připojení za rozumnou cenu

Zdravím,
chci se zeptat, kdo máte jaké zkušenosti s jakým připojením, co se týče rychlosti.
My jsem měli O2, ale běhalo to děsně pomalu. Tak jsem pořídili od UPC, ale zase se mi zdá, že by to mohlo být lepší. Mám teď UPC Easy, kde se vychloubají až s rychlostí 3072/256 kbit/s. Ale po několikerém změření mám pořád okolo pouhých 613/59 kbit/s - změřeno zde: rychlost.adsl.cz. Všechno bylo zavřené, aby to nebylo zpomalené. Chtěla bych si připojit web kameru, ale s touhle rychlostí to nemá cenu. Mám zkusit dražší variantu od UPC? Měřil jste to někdo? Budu mít aspoň potřebných 128 kbit/s odchozích?
Nebo jiná firma?
BTW to, co píší, že můžete mít je 5x víc než máte... :-(.
Jana S.

Díky za rady,
jenom chci říct, kde byla chyba. U mě :-).
Měli jsme zavirovaný PC asi před 2 měsícema a přes náš PC se prý posílaly spamy. Tak nám UPC rychlost snížila a poslala e-mail, kterého jsem však z nějakého důvodu já nečetla. Dávno tomu, co PC byl odvirován, ale bylo nutné to nahlásit na UPC, což jsem udělala až po tom, co mi došlo, že mám pomalé připojení 1/5 toho, co platím. A tak mi to zase navýšili. A teď to běhá, jak má: download 3425 kbit/s a upload 269 kbit/s.
Tak už můžu konečně koupit a použít webku :-).
Zdraví Jana S.