Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování CPU (AMD)

Zdarec všici,
mám tu pekelně záludnou otázku: Dal by se nataktovat procesor AMD Athlon XP 1800+ ~1.5 GHz na alespoň 2400+? Nevim co k tomu mám za typ chladiče, tak aspoň dávám obrázek, třeba někdo pozná, jestli by to uchladil. Btw toho prachu si nevšímejte, teď toho tam tolik neni :-D A kdyby to ten chladič neuchladil, za kolik se dá koupit novej tak aby to uchladil? Vydržel by ten procak 2400+? (Socket A)

[img.jpg]

Ten chladic vypada jako Arctic. Coz je vcelku smula, tyto Arcticy s horizontalnim ventilatorem byly sice tiche, ale jejich chladici vykon byl pouze prumerny. 2400+ by ale uchladit mel, zalezi, jake mas ted teploty pri zatizeni.
1800+ by na 2400+ jit snad mohl - mas desku schopnou uzamknout PCI/AGP clock a menit delicku FSB a pameti?