Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Defragmentace v XP

Dobrý den,

mám HDD rozdělený na 4.části

1. partition - FAT 32 WIN_98SE
2. partition - FAT 32 WIN_XP SP2 č.1
3. partition - FAT 32 WIN_XP SP2 č.2
4. partition - Data

Z WIN XP+SP2 jsem chtěl defragmentovat datový oddíl, ale počítač se po chvíli zasekne, HDD svítí pořád, ale nic se neděje. Pomůže až restart. Pomocí scandisku jsem jej kontroloval a nenašlo to žádnou chybu. Myslíte, že by pomohlo datový oddíl zformátovat?

Děkuji

S pozdravem
Pepas

Myslíte, že by pomohlo datový oddíl zformátovat?

Určitě, formátování je nejlepší defragmentace...:-D

Ale, vážně. Spíš se obávam toho, aby nebyl ten disk vadný. Tohle by to nemělo dělat. Podkud ti nevadí, že přijdeš o data, můžeš to zkusit zformátovat, ale dělat to jenom kvůli toho, abys to mohl defragmentovat je nesmysl. Pokud ti všechno pracuje jak má, asi bych se na to vy...;-)