Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod z formátu ms word do pdf

existuje nějaký program který umí převést formát z MS Word třeba do formátu PDF? Problém je v tom, že když posílám svůj životopis firmám ve Wordu /Office 2007/, nemůžou soubor otevřít... :o(

nechci být za příliš šťouravého, ale nedokážu si představit sekretářku, co by si poradila se smrtelnou kombinací zazipovaného souboru, obsahujícího .rtf dokument (přestože denně posílají rtf formátované outůůkovy maily).
a pokud mladý hejsek použije svůj oblíbený - ve firmě nezavedený .rar, koleduje si rovnou o smazání toho divného viru i s jeho podezřelým životopisem.
pdf je správná volba.

a opačně - ucházet se o práci ve formátu office2007 a předpokládat že každá firma kvůli mě upgraduje office nebo začne instalovat konverzní fltr, to taky může znamenat že si personalista dříve přečte životopis někoho kompatibilnějšího.