Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napajeni notebook

Doposud se mi na notebooku vzdy zobrazovolo jak dlouho mi vydrzi jeste baterie.Pak jsem si hral v biosu a od te doby se mi ve WIN XP nezobrazuje jak dlouho baterie v notebook vydrzi.Koukal jsem do ovladacich panelu moznosti napajeni a tam je zaskrtle vzdy zobrazit na hlavnim panelu.Nevi nekdo kde bych to mohl zase povolit.
Jedna se notebook DELL latidute D820

A co si prestavoval v BIOSe? Jedine co by to mohlo v BIOSe ovplyvnit by bolo ze by si zakazal ACPI, ale u notebooku tuto polozku v BIOSe zvycajne nemas (vyrobca dobre vie preco ju tam necpe, potom by si ani nenabootoval :).

Vo Win skus pravy klik na hlavny panel - vlastnosti, mas tam niekde nastavenie ze skryvat neaktivne ikony, skus to zrusit, ci nie je ta ikona len skryta. Rozmyslaj co si prestavoval vo Windowsoch vtedy ked to prestalo ist. Neinstaloval si nejaku dodatocnu aplikaciu ktora by ukazovala aj stav baterky prip. neodinstaloval si nejaku dell aplikaciu?