Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nesmazatelný adresář

Ahojte,
mám takový zvláštní problém. Na disku mi po havárii PC - vyhořel mi CPU - zůstala složka s hudbou, která žádným způsobem nejde smazat. Tváří se, že je nulová, ale při skenování antivirem se běžně zobrazují mp3 soubory, které by měla obsahovat, nebo je aspoň před havárii obsahovala. Nepomohl ani unlocker, ani nouzový režim. Prý nemám oprávnění, byť jsem v nastavení účtů veden jako správce. Začínám být zoufalý, protože složka obsahuje (dle mého) obrovské množství dat, přestože total commander tvrdí, že je nulová, která mi zabírají místo, ale smazat nejdou.
Co mám dělat? Formát HDD nepřipadá v úvahu.

Zdeněk Soška

Čtvrtek 17 úno 2005 10:17:04

Odpovědět

"Start>Ovládací panely>Možnosti složky" - pak na kartě "Zobrazení" zrušíte
zaškrtnutí "Použít zjednodušené sdílení souborů (doporučeno)".

Tak tuhle položku tam vůbec nemám.