Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Demo hry Sega rally

Ahoj.mám tu problém s demem hry uvedéné v titulu.Demo sem stáhnul,je zabalené v RaR.soubory jdo standartně rozbalit,poklepu na Setup EXE,připravuje se instalace(čili zvolte jazyk a pokračujte)když odkliknu instalaci skočí tato hláška img264.imageshack.us ... jde jenom zavřít a konec .Děkuji za odpověd,popř.radu co stím

XP SP2
P4 3.2Gh
RAM 2GB
Geforce 7800

Tak som to stiahol a skúsil nainštalovať - tá inštalačka je vskutku kvalitka :)). U mňa sa neobjavila žiadna chybová hláška. V systémových udalostiach mám dokonca napísané, že vraj inštalácia úspešne skončila - len tá hra sa akosi zabudla nainštalovať :-D.

Vyzerá to tak, že tá inštalácia funguje len na dvoch počítačoch - u toho, kto tu inštalačku vytváral a u toho, kto ju po ňom testoval (takže vlastne možno len na jednom). Musíš sa zmieriť s tým, že z toho takmer 700MB zmätku žiadnu hru nenainštaluješ.