Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najednou sama od sebe nechce fungovat klávesnice

Je to ještě starší kouskek připojený přes starý port. Dnes ráno to zahlásilo:

Kód 34
Nelze zjistit nastavení tohoto zařízení. Prostudujte si dokumentaci dodanou se zařízením a nastavte konfiguraci na kartě Prostředky. (Kód 34)

Doporučené řešení (nalezeno na webu MS)

Zařízení je nutné ručně nakonfigurovat. Změňte nastavení hardwaru nastavením můstků nebo spuštěním nástroje dodaného dodavatelem a potom použijte ke konfiguraci zařízení kartu Prostředky ve Správci zařízení.

Na kartě zařízení Obecné vlastnosti spusťte klepnutím na položku Poradce při potížíchPrůvodce odstraňováním potíží.

----------------------------------------- ------

Tak nevím. Proč bych měl něco měnit, když to ještě čera fungovalo a nic se nepřenastavovalo ? Nevíte někdo co s tím a v čem může být problém ? Díky všem za případnou pomoc.GO

jo win jo.. je to pc jako pokladna a je tam i dotykovy monitor, kdyz se vytahne klavesnice a da se do druhe dirky (mys je pres usb), kam byl zapojeny kabel z monitoru (dotykovy) tak klavesnice jede a kupodivu funguje i ten monitor i dotyky, i kdyz ten kabel neni nikam zapojeny. TAk to uz je na me moc, to nechapu. A nechapu jak se to cele mohlo premenit (domrvit), kdyz se zadne nastaveni nemenilo a neni to pripojene do netu.