Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu?

Dobrý den,prosím vás o radu ohledně grafické karty.Základní desku mám MSI K8N NEO-F,CPU AMD SEMPRON 64 3400+,RAM 1GB a zdroj FORTON 350W a grafika tam je NVIDIA 6200 TURBO CACHE a můžu místo ní dát některou z těchto??? MICROSTAR RX1650PRO-T2D256E, grafická karta, ATI Radeon 1650PRO, 256MB DDR2, PCIe (Express), CrossFire, 2x DVI, TV-out, HDTV NEBO SAPPHIRE Radeon HD 2600PRO OC, grafická karta, ATI Radeon 2600Pro, 256MB DDR3, PCIe (Express), CrossFire, 2x DVI, TV-out, HDTV??? Bude mi tam fungovat???Nebo kterou by jste mi doporučily ve stejné cenové relaci tj. okolo 2.500Kč?Předem moc děkuji za vyřízení

Změna předmětu, původně: JAHOU GRAFIKU??? - nemusíš psát velkými, umíme číst i malá .-) (LaKr) (Kráťa)

Tak prednostne ta deska ma AGP slot, tudiz z vyberu skrtame vsechny grafiky s PCIe.
Tim se nam vyber silne redukuje.
Okolo 2500 Kc bych videl jako nejlepsi volbu Radeon 2600 Pro, napr. product.jsp. Je vykonnejsi nez 1650Pro.
Lepsi by ovsem byla nejaka verze s 256MB DDR3 pameti. Verim, ze se i do AGP objevi, casem. Ted ale nejsou.

Jeste zvaz, jestli by se nepovedlo nasetrit o tisicikorunu vic. Potom by to stacilo na X1950GT - product.jsp - coz uz je zase kousek jinde. Na druhou stranu je trosku hladovejsi na elektrinu. Zdroj by to stihal, ale...

Ani ta 2600pro ti ostudu neudela, obzvlaste kdyz prechazis z 6200 TC. Hlavne pamatuj a hlidej si, aby byla AGP.