Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno poškozený IE 6 - 0bitové šifrování

Ahoj všichni, prosím o pomoc. Mám problém s prohlížečem IE 6 (OS WINXP SP2). Nedařilo se mi zprovoznit bankovnictví od KB (jiné prohlížeče bohužel KB nepodporuje), i když byl prohlížeč správně nastaven, Java nainstalována atd. Nakonec se ukázalo že problém by mohl být zde (okno O aplikaci):
[jokeue9.png]
Setkali jste se s tím někdo ? Znáte jiné řešení než novou instalaci OS nebo upgrade na IE7 ? Díky předem.
P.S.: Obnovení systému mám vypnuté.

Přeinstalace IE neproběhla vůbec, systém hodil hlášku že na počítači je již nainstalována novější verze (IE6 jsem přeinstalovával IE6), i tento problém MS zná a popisuje ho, podle nich se dá systém oblbnout zásahem v registru (hodnota installed se přehodí z 1 na 0), bohužel nezafungovalo to. Stejně tak bez výsledku skončilo provedení příkazu sfc /scannow.