Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční háček v XP

Mám dotaz...
Mám wind.XP a vše funguje OK...mimo psaní háčku a čárky nad písmeny......klávesnici jsem vyměnil a nic....háčky a čárky nejdou psát v celém PC /Word,exel, poznámkový blok wind., IE 7 a všech dalších programech kde lze psát/.....háček a čárka se napíše ale vedle písmene ne nad !!!!když se píše háček nebo čárka drží se shift a znaková klávesa háčku , jednou nic a napodruhé se udělají dva háčky nebo dvě čárky vedle sebe /např. ve wordu/...může někdo poradit co s tím????? díky Fery

Zkusil bych jednorázový čistič Avast Cleaner: aswclnr.exe
Info: avast-virus-cleaner.html

Seznam známých virů
avast! Virus Cleaner je v současné době (ve verzi 1.0.211) schopen identifikovat a odstranit následující rodiny virů / červů:

* Win32:Badtrans [Wrm]
* Win32:Beagle [Wrm] (známý také jako Bagle), varianty A-Z, AA-AH
* Win32:Blaster [Wrm] (znamý také jako Lovsan), varianty A-I
* Win32:BugBear [Wrm] - včetně variant B-I
* Win32:Ganda [Wrm]
* Win32:Klez [Wrm] - všechny varianty (včetně variant viru Win32:Elkern)
* Win32:MiMail [Wrm] - varianty A, C, E, I-N, Q, S-V
* Win32:Mydoom [Wrm] (varianty A, B, D, F-N, včetně trojského koně)
* Win32:Nachi [Wrm] (známý též jako Welchia, varianty A-L)
* Win32:NetSky [Wrm] (známý též jako Moodown, varianty A-Z, AA-AD)
* Win32:Nimda [Wrm]
* Win32:Opas [Wrm] (znamý také jako Opasoft, Opaserv)
* Win32:Parite (známý také jako Pinfi, varianty A-C)
* Win32:Sasser [Wrm] (varianty A-G)
* Win32:Scold [Wrm]
* Win32:Sinowal [Trj] - varianty AA, AB
* Win32:Sircam [Wrm]
* Win32:Sober [Wrm] - varianty A-I, J-K
* Win32:Sobig [Wrm] - včetně variant B-F
* Win32:Swen [Wrm] - včetně UPX variant
* Win32:Tenga
* Win32:Yaha [Wrm] (znamý také jako Lentin, všechny varianty)
* Win32:Zafi [Wrm] (varianty A-D)