Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdu nacitat internetove stranky...

Mam takyto problem. Absolutne mi nejdu nacitat ziadne stranky z netu ani updatetovat ziadny soft . IP adresa aj DNS servery su priradene v poriadky. Pingnem hocijaku stranku bez problemov, ale cez prehliadac sa vobec nenacita. Skusal som rozne prehliadace, ale bez vysledku, nastavenie IE je ok, ziadny proxy sever ani nic podobne nepouzivam. Spyware a virusy nemam. Je to system win XP home edition. Aj sietovku som preinstaloval, obnovil system z predchadzajuceho dna, stale nic...uz neviem co robit...

Ak pingujes hocijaku stranku vyzera to, ze ozaj dnska su ok. Takze bud je filtrovany http protokol (lokalny fw?), mozes mat dodrbany socket (opravuje program winsockxpfix...prepokladam ze mas xp pretoze si zabudol popisat aky mas os;o)) alebo su zakazane aplikacie v nejakom fw.
Skus live cd linuxe aby si vylucil hw zavadu.
Inak tvrdit, ze spyware ani virus nemas je dost odvazne;o).

Ok system som prehliadol. Cim skor otestuj pc live distribuciou linuxu nech ozaj vieme, ci nie je problem hw. Ozaj nemas niektori z tych novych uzasnych chipsetov od Nvidie a zapnuty nejaky ten ich uzasny fw? Ak hej pozri sa a v biose povypinaj vcetky tie blbosti co povymyslali.