Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mys na baze faradajovho zakona

Zdravim,
potrebujem si kupit novu mys a nasiel som na nete "bezdrotovu" mys co nepotrebuje baterky iba specialnu podlozku. Informacie o tomto produkte su vsak dost zavadzajuce - chcem vediet ako pripojim spominanu magicku podlozku k pc? Lebo ak kablom tak mi je na prd ze mys je bezdrotova - ale asi to tak bude ze podlozka elektrinu potrebuje, ze?

Já bych řekl že spíš bude horší než ta obyčejná s kabelem. Ten přenos energie do myši nebude moc efektivní takže bych to viděl na slabší laser a ne moc vhodná na hry. Navíc ta podložka bude určitě prťavá.

Po dvou bezdrátových myších jsem se vrátil k obyčejné optické PS2 myši a jen jsem došel k názoru, že ty bezdrátové byly vyhozené peníze a zbytečné komplikace s nabíjením akumulátorů a pod. Ale vždy je něco za něco.

Pravda ,pravda......bezdratový optický myši,zvlášt ty levný,mají dlouhou dobu odezvy což je dost rušivé při hraní her,nehledě na to že v ten nejnevhodnější okamžik jí dojdou baterky a zrovna nemám v nabíječce náhradní....to je idealní stav tu myš vyhodit z okna.....používám tuhle a myslím že vzhledem k ceně je to dobrá volba
product.jsp

tomáš