Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké máte zkušenosti s internetovým obchodem Pixmania?

ciao máte někdo zkušenosti z tímto obchodem:www.pixmania.cz? Sídlo má někde ve francii, ale ceny ma nejnižší na trhu, alespon některé.Ptám se proto, kdybych si koupil u této firmy nějaké zboží, tak by byl problém z reklamací, teda předpokládám.Zajímal by mě váš názor, popř zkušenosti.8-)
upraven odkaz (karel)
Změna předmětu, původně: Internetový obchod (host)

Zrovna nedavno jsem si koupil z tohoto eshopu monitor.. Vsechno klapalo, kde se tve zbozi nachazi sledujes primo na internetu a do 5ti dnu mas zbozi doma (privezou ti ho primo pred barak):-)
Rozhodne zde znovu neco koupim..