Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Následky stahování velkého objemu dat - prosím, odpovězte!

Dobrý den,
zajímá mě, jestli je jedno, kolik dat z internetu stáhnu. Kdybych například stáhla 2 GB velký soubor, co se stane. Zablokuje se to a nedovolí to stáhnout, nebo se to projeví nějak při platbě. Pokud bych nějak přetáhla stahováním dat nějaký limit, musí se za to platit něco navíc?

Jedná se o pevnou linku, na faktuře je poznámka - Telefonní přípojka pro podnikatelské a ostatní účely.
Byl zřízen 02 Internet Expres 512,

tarif: 02 TREND

Stálé platby jsou:
Pevná linka s xDSL - používání za 495 bez DPH
02 Internet Expres 512 za 334,64 bez DPH

Moc děkuji za odpověď.

Z.
Zmena predmetu, pôvodne: Prosím, odpovězte! (los)

Služby O2 Internet ADSL poskytují nepřetržité vysokorychlostní připojení k internetu s možností neomezeného objemu přenášených dat. Jsou založeny na technologii ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line), která dokáže využít stávající telefonní linku a je samozřejmostí telefonovat a být zároveň na internetu.

---
nemuzu najit presne tvuj tarif ale toto zhruba spanelska chripka uvadi u vsech tarifu
takze sosej a uzivej