Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automaticke prerusenie instalacie Nero 8

Zdravim,
rozhodol som sa vyskusat novu trial verziu Nera 8.1.1.0, no nedari sa mi ju vobec nainstalovat. Po spusteni instalacie sa subory ako zvycajne najskor rozbalia do temp-ov a ked sa uz ma zacat samotna instalacia, skonci sa to nasledovnou - da sa povedat chybou:

http://img122.imageshack.us/my.php?image=nerorc7.jp g

U znameho to ide v poriadku, poradil mi, ze by mohla byt chyba vo Windows installer-i, tak som nainstaloval aktualizaciu KB893803-v2 no bezvysledne. Ostatne programy sa instaluju OK.
Napada vas, v com by mohol byt problem? Mam Win XP Pro SP2.
Diky.

PS: Na pripadne odpovede budem reagovat asi az vecer.

Dobrý den,já mám podobný problém jens tím že mi instalace nera ani nezačne jen mi napíše že je nutné restartovat pc, že to vyžaduje nějaký soft. nebo aktualizace windows, měl jsem nero 7 vše vyčištěno prográmkem od nera vypnul jsem automat. aktualizace a pořád nic už nevím jak na to. Předem díky za případné rady.