Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trainz - hra ovládaní?

Ahoj,

nainstaloval som si demo tejto hry a nemozem dojst na to ako sa ovlada skusal som stlacat vsetko ale vlak nemozem rozhybat poradi niekto?
pritom výhybky,svetlo, sirena ide

dakujem

Zkus se podívat sem:
C:\Program files\Auran\Trainz\settings\keyboard.txt.

A pak...

Ovládání soupravy je možné dvěma způsoby – DC Control (klasické otočné kolečko známé z modelové železnice) a ovládání ze stanoviště. První způsob je nepoměrně jednodušší – otočíte kolečkem požadovaným směrem a vlak se rozjede, otočíte kolečkem zpět a vlak se zastaví. Ovládání ze stanoviště připomíná reálné ovládání lokomotivy – staráte se o směrový přepínač, akcelerační páku, vzduchové a elektrodynamické brzdy, vysunování pantografu atd. Zde si můžete na vlastní kůži vyzkoušet, že řídit lokomotivu není žádný med.