Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak vylepsit pc

Prosim o radu mam celeron 2.40GHz, Ram 512MB,Deska micro -star international,co,ltd p4m266-8233.Graf-NVIDIA-GeFORCE fx 5200 1024x768 s 32 bitovou hloubkou: ZAJIMA ME JESTLI LZE NAK VYLEPSIT TOHLE PC ABY ME SLAPALY NOVEJSI HRY ATD. A HLAVNE KOLIK BY ME TO STALO PROTOZE NA NOVEJ KOMP MOM. NEMAM, PORADI NEKDO CO STIM?DIK MOC

CPU AMD BE-2350
MB něco s AMD 690G (Asus M2A-VM)
RAM 2GB DDR2 800MHz
HDD SATA Samsung 320GB (nebo WD)
DVDRW LG H62N SATA
Case CM Elite 330
zdroj Fortron 400W
grafika X2600Pro 256MB DDR3 OC (měla by jí taktnout na XT verzi)

cena za HW s DPH je lehce přes 12300Kč. Pokud prodáš starý PC, zbude ti na Windows XP (nebo Vistu, pokud chceš dělat betatesting ;-)) a "bižu" jako klávesnice, myš, případně floppy atp.

Pokud máš opravdu napjatý rozpočet, můžeš ušetřit 2 litry na grafice, ta deska má integrovanou grafiku X1250, která bude tak 2x lepší než tvá současná GF5200 a grafiku dokoupíš později, až našetříš (nebo prodáš svůj stávající PC)