Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při instalaci Windows XP není nalezen SATA disk

Mám problém s instalaci XP. Přii Inst. normálně načtu na začátku přes F6 řadič HDD Saty a po načtení potřebných ovladačů....Při výběru (enter) mi to píše hlášku že není nalezen disk... Fakt nevím proč ... a přitom to je řadič stéjný i novější jsem zkoušel, ale bez úspěchu.

Změna předmětu, původně: Instal OS Xp (host)

Sata neodešla vičí mi uplně normálně...ted na nich jedu s vistou (prozatimě). Ovladače si nejsem jistý protože jsem je neměnil. Taaky jsem na tím uvažoval, ale vubec nevím kde stáhnout nové či jiné. Podařilo se mi stahnout ty samé ale s novějším datem a taky nic. Fakt netuším čim to je.