Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kamera + skype -> hláška o překročení šířky pásma řadiče USB

mám takýto problém.

Keď si pustím kameru na messengeri, vyskočí mi bublinka s takýmto textom: Prekročení šírky pásma
řadiče USB . Řadič nemá dostatok dostupnej šírky pásma pro zložené zařízení USB.

Doporučení: Presunte toto zařízení na řadič který disponuje větší šírkou pásma, nebo uvolnete šírku pásma ukončením programú používajúcich na aktuálnim řadiči. Pokud programy nejde najít, odpojte jedno, alebo více zařízení.

Po malej chvíľke, mesengeer vypne kameru aj zvuk, je možné len si písať. Doteraz to išlo super.
Som nie moc skúsená s počítačom. Čo treba spraviť? pre opätovné normálnej komunikácie.
Prosím poradte. Ďakujem

Změna předmětu, původně: kamera+ skype (host)

host) :-[:-) . Idem spinkať. Keď to upravím, dám vedieť, ako sa mi to podarilo.
Zajtra budem skúmať , čo je čo. Veď ja to vôbec tieto USB neovládam a nič mi to nehovorí. OCH ale som hlúpa. Dobrú nôcku :beer::))