Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co řeknete na tuto RAMku?

Chci si do svého compu objednat RAMku : Kingston DDR, 2048MB, 400MHz, CL3 (3-3-3) 2x1GB a chtěl bych vědět zda je to dobrá volba...děkuji

Intel Pentium 4, 3.20GHz, 1024MB RAM (2x512),320GB HDD, ATI Radeon 9600 PRO.

To chceš ty RAMky mixovat?

Proč by ne...

Celkem tedy 3GB RAM?

Přidat, vyměnit, na tom nesejde.

K čemu?

Jen tak. :-p

A pro jaký operační systém?

Libovolný.

Těch 400Mhz není nějak málo?

Ne.

Jsou to DDR2?

Pravděpodobně ne, ale na tom nesejde, jistě je to stejný typ jako paměť osazená.

Jakou frekvenci podporuje deska?

To je fuk.
:-*

Pokud jsi si vědomý že tuhle paměť při případném upgradu nevyužiješ...Osobně bych si asi sehnal použité dvě 512/400 a přidal ke stávajícím...zůstalo by mi na jeden 50sátilitrovej sud dobrého piva;-). Jinými slovy našel sem to na netu za 2600kč a zdá se mi to drahý - v novějším provedení na ddr2 800 to stojí o litr méně.

Tak abych to nějak upřesnil...v compu mám dva sloty pro RAM...mám tam 2x512MB,které chci vyndat a dát tam 2x1024MB...chtěl bych však poradit nějakou vhodnou RAMku 2x1GB (nejlépe KINGSTON)pro comp výše uvedenej..
Lepší upřesnění: Intel Pentium 4 Socket 775 LGA CPU 3.20GHz Intel Corp.D865GSA 1024MB RAM DDR dual (2x512MB)320GB HDD ATI Radeon 9600......