Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tak ti nevím. Mám dokončit instalaci nebo nemám....

Rada bych radu. ;o)
Zacalo to nenapadne. Virem.Mam Avast ten ho sice detekoval,ale nebyl ho schopen smazat. Zapomnela jsem heslo do PC a tak jsem podle zaruceneho postupu postupovala az jsem v puli nove instalace W XP radej vypla PC nebot se obavam asi opravnene ztraty veskerych dat. Muzete mi poradit co ted? Jsem uprostred instalace a nevim zda ji dokoncit a riskovat ztratu vsech dat anebo jsou jiz ztracena a je to jedno? Daji se vydolovat zpet? Jak mam ostupovat.
Dekuji. Yana
[mod]Z došlé pošty vložil: (Rce)[/mod]

Rozhodně by bylo vhodné požádat o pomoc někoho kdo tomu rozumí, ten by měl vyndat pevný disk a zkontrolovat v jiném počítači co jsi s tím vlastně provedla a v jakém je to stavu. Šlo by to asi i pomocí nějakého Live-CD třeba s linuxem, tam ale zas nebude asi možné pustit sw na příp.záchranu dat. Radši už to nezapínej. Pokud jsi při instalaci zvolila (R) opravit instalaci tak se nic nesmazalo