Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nenabíha win xp

zdravim a chtěl bych se zeptat,při spuštění win xp naběhbe toto oknoo a v tom to zůstane.nevim co mam dělat.Nelze se dostat ani do nouzového reřimu. Chtěl jsem se zeptap jak probíha reiinstalace? naběhne mi okno s instal cd ,kde vyberu F3 pro zotavení a pak nevím jak dál? nábízi mi to jen klávesu enter pro ukončení a nic se neděje

Příště si to po sobě přečti, ano? Máš tam chyb na čistou kuli z ČJ. A jinak vraz CD, až se ti objeví ta obrazovka s výběrem tak zmáčkni R a jeď dál. No radši si zkus toto http://www.slunecnice.cz/sw/windows-xp-setup-simula tor/ . To je simulátor instalace Windows XP nebo 2003 Server. A jinak konzola pro opravu není pro ty, kteří tomu nerozumí! Můžou tím zničit i data na disku nebo Widle ještě více poškodit. A jinak v tý konzoli (máčkneš C) dyžtak napiš fixmbr stiskni ENTER potvrď a fixboot. :x:POZOR:x:, chkdisk nezkoušej. Už to zničilo hodně disků. Poté ještě můžeš zkusit napsat help a najít příkaz jak to udělat, aby si překopíroval z adresáře I386 soubor ntldr(bez přípony) a ntdetect.sys, popř. ntfs.sys. To je tak vše, co ti můžu pomoct. Jinak kdyby se ti to pos.alo ještě víc, tak nikomu neříkej, že jsem ti to říkal.:-D Nevím jak máš poškozený Widle, nevím jak vypadá "toto okno" a ještě víc toho nevím. Vše může jen zhoršit. Ale toto, co ti radím je asi tvoje poslední naděje.:-(