Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestavuji comp: jsou tyto komponenty vhodné?

Chci sestavit comp a chtěl bych použít následující komponenty:
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600, 2,40GHz, 1066MHz FSB, 2x4MB cache, socket 775, EM64T BOX Kentsfield
Motherboard: Asus P5KC MB,ATX, socket 775, Intel P35, 2xPCIe x16(x16 + x4/x1), 1xPCIex1, 3xPCI, 4xDDR2, 2xDDR3, 5xSATA, 1xeSATA, GbLAN, 2xFireWire, audio 7.1 HD, SPDIF
Graf.karta: ATI Radeon HD 2600XT 512MB DDR3, pam.sběr 128bit, 800/1400MHz,VGA,PCIex16,2xDVI.HDMI

Je to dobrá volba a bude vše fungovat?

Toš je to levné jak nikdy předtím a prej je v tom budoucnost.
Mezi nama já bych do toho taky šel. Sice s vědomím, že až na to budou skutečně aplikace tak frekvence bude nedostatečná.
Ale představ si to (viz. film: Jáchyme hoď ho do stroje):
Půjdeš takhle po ulici a lidi budou do sebe žduchat a ještě říkat: Hele, vidíš ? Támhle ten - to je ten, co má to nový Quad Core !
:-D

Potom se budou předhánět komu se podařilo nejvíce zatížit všechna jádra (dokonce 50%,50%,50%,50%) ::)