Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pripojeni notebooku k wifi

Dobry den, potreboval bych poradit. Mam pripojeni na bezdratovy internet, pres AP AirLive WL-5460AP me jde do pocitace do Ethernetu. Nyni jsem si zakoupil notebook s wifi adapterem a chtel bych se bezdratove pripojit na net. Co potrebuju za komponenty(switch, router..)? abych se mohl pripojit i na notebook? Popripadne kde co a ajak nastavit?

Diky vsem, co jsou ochotni me pomoct, o wifi mam jen zakladni udaje.

Budes potrebovat router s Wifi.
Router se postara o preklad adres a DHCP server, takze budes schopny pripojit na jedno pripojeni vic PC. Router obsahuje i switch, takze priojis i vic PC. A integrovana WiFi v routeru bude v rezimu Access Point, takze ti umozni i s tvym notebookem (pripadne dalsimi) e pripojit na internet.