Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto potřebuji pomoc

Coj.exe-Chyba aplikace Správá inicializace aplikace(0*c0000018)se nezdařila.Klepnutím na tlačítko OK můžete aplikaci ukončit.
Call of Juarez-normálně se to z daemonu nainstaluje,normálně to craknu a pak mi to tohle píše!A já se ptám co s tím???Zkoušel sem to z alkoholu, zkoušel sem to od kamoša z DVD a aji sem to stahl emulou a nejede.Mam althona64 3500+ graf-nvidia 7300le,1gb ram:x:předem moc děkujjuu

Milý stano30,

nečteš a nevíš.

- softwarové piráty, co ještě ke všemu neumějí pirátit a místo toho se hloupě ptají po fórech nepodporujeme

- máme rovněž problémy s lidmi, co se neumějí zeptat ("potřebuji pomoc" by sem zcela logicky mohl napsat úplně každý tazatel)

Děkuji, že se propříště polepšíš (postačí, když se budeš řídit pravidly, která jsou u formuláře dotazu). Nebudeme tak muset tvou IP zablokovat - ber to jako varování.