Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Takova mala technicko-futuristicka anketa

S dovolenim zabrousime malinko do vod sci-fi a "zakazanych" technologii. Otazka se tyka toho, ceho byste si prali dozit se... Jen k tomu neco dodam:

1. Energiemi nemyslim nove baterky, ale energii volnou, pro kazdeho dostupnou (napr. studenou fuzi), zdroje male az miniaturni (napr. nevycerpatelny zdroj do mobilu ci PDA).

2. Cestovanim nikolivek pochod Praha-Prcice, ale CESTOVANI ve stylu Star Treku ci Andromeda Invictus (galaxie by mela byt mala).

edit: To nejdulezitejsi, o co mi kraci, neni ani tak cestovani "jako takove", ale prenos kvantovou teleportaci ci Dirackovymi skoky. Jen pro upresneni...

3. Pocitacema nemyslim Prescott 8GHz ci osmdesatijadro, ale technologii, ktera nema daleko k uvedomeni si sama sebe (vcetne), snad na bazi neuralnich siti a kvantovych jader.

4. Bionikou nemyslim kovove nohy ci maskarni ksichty plne sviticich implantatu, ale slouceni techniky a wetwaru, ktere pomuze postizenym, ci zdokonali lidske smysly/moznosti. Zde taky patri moznost lecby pomoci nanotechnologie nebo geneticke manipulace.

5. Jine - vase pranicka...

Toz co?

loading...

Energie na prvním místě. Zvládnutá technologie slučování jader, ať za tepla nebo za studena, to by byl opravdu zlom v historii. Podle mnohé literatury by to bylo tak neuvěřitelně levné že by prakticky musel nastat ráj na Zemi, čemuž se mi nechce věřit a spíš bych čekal jakým způsobem to lidi zase zneužijou. Na místě druhém bionika, už teď bych se nechal projet nanobotama a trošku pospravovat. A až bychom byli všichni bohatí a zdraví, pak můžem myslet na blbiny a cestovat pomocí teleportace.

Vím, je to starší hra - čili graficky to není Oblivion nebo Crysis. Ovšem z hlediska hratelnosti je spolu se System Shock 2 naprosto na špici.

Předchozím příspěvkem jsem chtěl jen naznačit, že vylepšení, které hlavní hrdina DeusEx v průběhu hry získává, jsou kvalitnější než obleček Freemana ;-) Ovšem v demu toho moc není... spíše nic. Plná verze hry vyšla i ve SCORE 144.

BTW, DeusEx 2 je *račka s velkým S.

Vím, je to starší hra - čili graficky to není Oblivion nebo Crysis. Ovšem z hlediska hratelnosti je spolu se System Shock 2 naprosto na špici.

Já to tak nemyslel :)), chtěl jsem říct, že je chytlavá :-D. A grafika mě vyhovuje, aspoň nemám FPS v řádech jednotek :-D.

Jinak i v demu je vidět, že je to vymakaný. Něco podobnýho by měl být i Splinter Cell, ne?

Matrix, ale já budu na straně strojů :-)

O levné energii si můžeme nechat zdát, fůze teplá či studená nebude kvůli velmi vlivným finančním skupinám. Vědecký pokrok jde usměrnit a lze odvrátit pozornost vědců jinam, to už se v minulosti stalo víckrát.

Pavel

ty vole.. jak to vtipne nazvali intergalactic :-D si myslej ze jsme jedini nejlepci ve vesmiru.. ja se zblaznim :-D:-D:-D