Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Posouzení sestavy

Chtěl bych poradit a hlavně posoudit tuto sestavu:
Procesor AMD Athlon 64 X2 DualCore 6000+ Freezer 64 PRO chladič.

Základní deska GIGABYTE M56S-S3 NF560 sAM2,DDR2,SATA2,GLAN,PCIE,1394,ATX

Pevný disk 320 GB SATA II, 7200 otáček, 16 MB ( Western/Seagate, záruka 3roky)

Operační paměť 2GB (2x1GB) DDR2 667MHz (Transcend záruka 10 let)

Čtečka karet Čtečka karet ALLinONE + FDD TEAC 3.5´ 1.44MB

Grafická karta GeForce 8500GT 256MB (DVI a TV výstup, PCI-E)

Mechanika SATA DVD-RW LG Black GSA-H62N ±R/±RW/RAM/DL

Zvuková karta 6 channel Sound 5+1 / 7+1 podle modelu základní desky

Provedení Impact skříň Černá 550W PFC,USB,LCD,KBD,opt.myš-MEGASET(5442)

Klávesnice LOGITECH Cordless Desktop EX110/650 černý

Myš LOGITECH Cordless Desktop EX110/650 černý

TV karty KWorld DVB-T210 Hybrid Digital + Analog PCI, dálk.ovl.

Operační sys. Windows XP Profi

Odhlučnění SPEC: Obsahuje výkonnější řešení chlazení pro Core 2 Duo a AMD X2 procesory. Chladič Freezer PRO + Silent chladič VGA max do modelu 8600GTS.

Docela vyvazena sestava. Osobne bych ale radeji desku (GB vrele doporucuju!) s AMD sadou (690G) /nForce jsou bugove a precenovane/. Disk bych bral (a beru) Samsunga. Pameti Corsair (zalezi na "keseni", ale v dualu vyjdou CL4 na 2400,-). Grafiku (prosim!) nekupuj tuhle - za mensi priplatek poridis 8600 a vykon je ponekud jinde (opet me ego: kaslat na GF, koupit AR HD2600XT). Palidlo nema chybu. Zvukovky jsou dneska vsude HDA, dle me zkusenosti potrou i HD Blastera - tady neni co resit. Bednu a bizuterii neresim, stran case doporucuju spis vzit bez zdroje a do ni kvalitni PSU (Fortron s nizkym stand-by ci Asus). O TV kartach vim prd. Chlazeni: asi me kolegove zastreli, ale doporucuju box. Mam to na stole a neni to slyset ani zbla...