Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba v biose ,alebo v HD ?

kto by poradil?
Mám nasledovný problém: pri štarte PC sa ozýva práskavý zvuk ,ako keby sa zbláznila mechanika HD ,nabehne bios test a napokon vypíše ,že prebieha test utilita raid a "prosím čakať"
čo trvá asi 15 min ,čo je na Ho.... Ako keby nomohol OS nájst HD ,mimochodom mám 80GB HD, na ktorom je OS /C,D/ a ďalší 200GB,asi problémový, ktorý po 15min vôbec nenaskočí.
Keď skúšam otvoriť bios pri štarte a len ho prešťukám /nič nenastavujem, mám strach/ HD 2OOGB sa nakoniec otvorí , ale je veľmi nestabilny / pri kopírovaní dát zamzrá PC/
Tento problém mi nastal: 3r.Dcérka pozerala video omylom zapla reštart a vraj keď to nabiehalo skúsila na klávesoch "opravovať"
Mám nasledovné parametre: zákl.doska :KT6V, windows SP2,

Pokud se alespoň někdy dostaneš do Windows,
tak si určitě přeinstaluj ovladače k matičnej doske z instalačného CD!
Na tom CD máš i ovladače RAID. Když si to nainstaluješ a ve Správci
budeš mít ještě nějaké žluté otazníky a všechen soft nainstalovaný,
tak zkus výborný free program, který ve spolupráci s Googlem
pravděpodobně vyřeší tvé žluté otazníky, pokud máš ovladače k desce:

udi.html