Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba v prohlížeči Mozilla Firefox

Tak jsem zase jednou čistila počítač (Easy Cleanerem) a stalo se mi, že se mi najednou v prohlížeči zobrazila dole taková šedá asi 3cm lišta s červeným nápisem MENUITEM.
Dělá mi to jen ve Firefoxu, v normální Mozille ano IE to není.
Použila jsem UNDO (vrátit vyčištěné soubory), pak Obnovení systému, pak odinstalovat a znovu nainstalovat Mozillu Firefox. Nic nepomohlo. Stále se to tam drží.
Nechci to, zabírá to dost místo. A Firefox mám nejradši.
prosím, co se s tím dá dělat?
Děkuji.

Tohle napsal L-Core
Stejnou chybu mi udělala dnes aktualizace rozšíření PDF download z verze 0.7.6 na 0.9.3.
Po jejím odinstalování a nainstalování starší (lokalizované) verze 0.7.6 je vše opět OK.

Je to přesně tak odinstaloval jsem toto rozšíření a je to opět OK. Děkuji Madhouse. :-)