Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Asus X51RSeries

Mam koupeny Notebook Asus X51RSeries (celeron m520 , radeon Xpress 1100) ...
OS Windows VistaPremium , na kterem veskere aplikace a i samotne zapinani a vypinani NB trva silene dlouhou dobu. Preinstaloval jsem tedy na Win Xp Professional , ale hacek je v tom ze mi nechce prehravat jakekoliv zvuky... Stahl jsem si ze stranek ASUSU ovladace na zvukarnu, ale stale nic...
Prosim poradte co s tim delat...predem dekuji...

Mam na teba otazku...
Pri reinstalacii windows vista na xp... mal si po ruke balicek driverou ktory bol pridany k notebooku alebo si si to musel postahovat.
Urobil som podobnu vec na mojom ASUS X51 RL Series a nefunguje mi absolutne nic... nerozpoznava to ani zabudovany hardware na wireless...
No jedno viem isto. Windows Vista sucks