Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

DOupil jsem si novou grafickou kart a pri prehozeni se starou GK mi jen parkrat problikne cerna obrazovka, jinak sviti bile....system ale nabehne kde je chyba?
Odpoved prosim na mail

1) Tohle je veřejná poradna, pokud si myslíš, že sem zadáš otázku bez specifikací a my ti vykouzlíme odpovědi na absolutně neznámý fakta a ještě k tomu ti to nasypeme do mailu, abys nemusel kontrolovat diskuzi, kterou jsi založil, tak to se pleteš.
2) Máš kartu dobřeu usazenou, zapojeno přídavný napájení, patřičně dimenzovaný zdroj, nainstalovaný ovladače? V jiným PC karta funguje?
Pokud nezdopovíš tyto otázky, nedostaneme se dál. Pokud chceš odpovědi do mailu a nesleduješ svoji diskuzi, nezasloužíš si ani odpovědi, tak proč to tady vlastně píšu?:?: