Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak přehrát uložený obraz z webkamery PCL-300k

Dobrý den. Koupil jsem si jednoduchou web cameru od pc line PCL-300k.Může mi prosim poradit jak přehrát videosnímky.Obraz při nahravání jede normálně, aly když ho zastavím a uložím, přehrává mi to jen zvuk,monitor je černý. Ukazuje to že nahrává ve Videofile avi,ale nejde obraz.V prokci jsem skoušel jiné přehrávače Wind.media,všechna co tam jsou uvedena a nic.Když tam uložím fotku vše je ok.

Změna předmětu, původně: dotaz (JaFi)

Možná ti chybí nějaký kodek. Pokud se ti nechce studovat jaký, zkus nainstalovat nějaký balík kodeků, třeba
kodek-cz
Komplexní balík počeštěných kodeků. Tento balík obsahuje téměř všechny v současné době používané kodeky, jako jsou MP3, AC3, XVID, DivX, OGG, ASF, 3ivX atd. Jednoduchá instalace v jednom balíku-na pár klikutí máte vše. Přiloženy něktré nástroje pro práci s AVI soubory

Ještě jsem neuvedl že tam jsou 3 ukázky videa které tam byly nainstalované a ty mi to přehraje normálně. (Nějaká plachetnice na moři,metro atd.) Nevím, kdyby to bylo kodekama ,tak by ukázky nešly. Ukázky se ukazujou jaky fotky,ale co nahraju ju černé.