Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmyzely e-maily z outlook expresu

Ahoj, šéfovi se stalo, že při vypínání oe se mu objevila hláška, že pro uvolnění místa na disku je potřeba data zkomprimovat. Takže samozřejmě dal ano a začaly se přesouvat data kamsi. A zmyzely mu z doručené pošty e-maily za poslední 3 měsíce. Zajímalo by mě kam si je outlook přesunul nebo je smazal? Zkoušel jsem hledat, dal jsem i obnovu systému ale nic z toho nevyšlo.

ja tenhle program nepouzivam ale zkusim:

kdyz jsi komprimoval patrne jsi i archivoval - takze se to presouplo jinam
mam windows live mail - takze nastaveni cca podobne.
---
nastroje
moznosti
upresnit udrzba
slozka
(tam bys mel mit cestu k ulozenym zpravam a zaloham(patrne slozka backup) )
---
pak bych dal
soubor
importovat
a pokusil se nacist zalozni/archivacni soubor/slozku

ne ne cesta k zaloze
teoreticky bys to mel mit v
c:\Documents and Settings\jmeno\Local Settings\Data aplikací\Microsoft

tam slozka outlook express a tam by mela byt zaloha kterou naimportujes
pochopitelne ze cesta muze byt jina a soubor jinde
soubor s mailama by mel mit priponu dbx search