Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem špatný čas ve windows

Po startu windows se mi vždy zobrazí špatný čas...Když ho opravím na správný a pc např.restartuji už je tam zas ten špatný..nevíte jak tente problém odstranit?

To není normální, jestli je ta deska týden stará. Změřil bych napětí na té staré baterce, ´když bude mít méně než 2,9 V tak bych koupil novou a sledoval jestli se taky nevybíjí. Může jít o nějakou vadu desky, pokud se příliš rychle vybíjí baterka.