Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uložení nastavení plochy, velikosti písma, fontů, barev ve WinX/

Zdravím, potřeboval bych ve WinXP přepínat mezi klasickým vzhledem a např. motivem XP (kvůli prohlížení vzhledu napsaných programů). Sám témata nepoužívám, a když se potřebuji podívat, jak program vypadá se zapnutými motivy je problém vrátit nastavení zpět. Když se vrátím na klasický vzhled, jsou pryč písma v oknech nabídkách, ploše, změní se velikost písem atd. Existuje jednoduchý prográmek, který by uměl uložit a vrátit základní nastavení? - Na rozmístění ikon jsem našel krásný prográmek DIPS (desktop item position saver) - existuje něco podobného i na uložení celkového prostředí?

pouze na přepínání barev plum/standard při klasickém vzhledu "w2000" používám utilitku ECS

témata xp taky nepoužívám, tak nevím zda to utilitka řeší. vyzkoušel jsem program spustit a načíst vzorový soubor: ecs.exe load xp.ecs - tak se změnily jen barvy (konfigurák obsahuje i styl a velikost fontů), ale nepřepíná na "3D" xp-styl.
čili je to použitelné jen na resuscitaci příliš rozházeného nastavení, ale neumí to celé najednou.