Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte vhodnou distribuci Linuxu

Ahoj jelikož mě už ty Widle, Widle a zase Widle začínají štvát, chtěl bych vyzkoušet zatím jen nějakou Live CD distribuci Linuxu. Před chvilkou jsem zkošel Puppy, a jsem docela spokojen. Jediné co mě zarazilo bylo to, že mne to "nepustilo" k jednotkám naformátovaným NTFS. Je to nedostatek všech distribucí nebo jen této?

Musis mit doinstalovany driver. Respektive driver pro zapis. Linux by mel umet NTFS nativne cist.