Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradna je utahaná jak dechovka

Zdravim,
jak jste na tom aktualne s rychlosti Poradny? Ja uz asi druhy den po sobe mam VELMI zpomalenou odezvu. Dlouho se nacita pc.poradna.net (odhaduju minutu), pokud si z vychozi stanky otevru tri zalozky se tremi dotazy, tak kazdy spolehlive aspon minutu zabere, nez se uplne nacte. To driv nedelalo.
Pouzivam XP SP2, Firefox 2.0.0.7 a mam 256kbps linku.
Jak jste na tom?

edit: ostatni webove stranky funguji jako obvykle, na ocekavanych rychlostech

Když už jsem si to tu založil, tak přidám komentář. Před cca týdnem se poradna unormálnila a jede opět jak z praku. Nic jsem neinstaloval. Samozřejmě žádné torrenty a nic takového předtím na pozadí neběželo. Nu co už.