Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ohodnocení sestavy

Procesor AMD Athlon 64 X2 DualCore 6000+ Freezer 64 PRO chladič.

Základní deska GIGABYTE M56S-S3 NF560 sAM2,DDR2,SATA2,GLAN,PCIE,1394,ATX

Pevný disk 250 GB SATA II, 7200 otáček, 16 MB ( Western/Seagate, záruka3roky)

Operační paměť 2GB (2x1GB) DDR2 800MHz CL5 (Transcend záruka 10 let)

Čtečka karet Čtečka karet ALLinONE + FDD TEAC 3.5´ 1.44MB

Grafická karta ATI Radeon HD2600PRO 512MB DDR2 (DVI a TV, PCI-E)

Mechanika SATA DVD-RW LG Black GSA-H62N ±R/±RW/RAM/DL

Zvuková karta 6 channel Sound 5+1 / 7+1 podle modelu základní desky

Provedení Impact skříň Černá 550W PFC,USB,LCD,KBD,opt.myš-MEGASET(5442)

Klávesnice !Bezdrátový set ZDARMA! LOGITECH Cordless Desktop EX110/650 černý

Myš LOGITECH Cordless Desktop EX110/650 černý

TV karty KWorld DVB-T210 Hybrid Digital + Analog PCI, dálk.ovl.

Operační sys. Win XP Profi

Odhlučnění SPEC: Obsahuje výkonnější řešení chlazení pro Core 2 Duo a AMD X2 procesory. Chladič Freezer PRO + Silent chladič VGA max do modelu 8600GTS.

Prosím ohodnotit než to koupím

S dovolenim odpovim za zabaka. Problem IMHOj nebude ani tak v HW, jako spis v ovladacich. Zminim snad jen problemy s polofunkcnim USB, radici disku, AGP/PCI-E rozhranim (pri integrovanem GPU pak jeho tuhnuti), mnohdy nemoznost aktivovat zvukovy kodek, etc. Na sady od AMD jsem cekal jak na smilovani...

MOja rada.....skus si kupit alebo vyziadat skrinku BEZ zdroja a ten si dokup....nejaky Forton,Enermax (450W-500W)a podobne...a Grafiku by som ti odporucil radsej x1950GT ale inak pekna zostava...a ni mne sa ten chipset velmo nepaci...skus kuknut ci nemaju daco s NF 570 pripadne NF590 dufam ze nebudu mat problem s x1950GT ale myslim ze nie....a procak neviem radsej by som zobral 4500+ max 5000+ nieje tam velky rozdiel vykonovo oproti 6000+ ale cenovo je riadny....a ty to na hrach aj tak nepocitis...:-)

Asi takhle:

Procesor: AMD X2 5200+ 2,6GHZ@3,0GHz 2MB cache

MB: Asus M2R32-MVP

Pevný disk 250 GB SATA II, 7200 otáček, 16 MB ( Western/Seagate, záruka 3roky)

RAM: A-DATA 2 x 1024MB DDR2 800MHz

Čtečka karet Čtečka karet ALLinONE + FDD TEAC 3.5´ 1.44MB

Grafická karta: HD2600XT DDR3

Mechanika SATA DVD-RW LG Black GSA-H62N ±R/±RW/RAM/DL

Zvuková karta 6 channel Sound 5+1 / 7+1 podle modelu základní desky

Provedení Impact skříň Černá 550W PFC,USB,LCD,KBD,opt.myš-MEGASET(5442)